Učení je mučení, ale přináší lepší budoucnost. (Caroline) Vím, že nic nevím. (Sókratés)

Poslední besídka 2012

17. ledna 2013 v 14:17 | Caroline |  Osobní články
Vítám všechny čtenáře!
Opožděně Vám všem přeji v roce 2013 hodně štěstí a hlavně zdraví (při nákaze prasečí chřipkou je to teď zvlášť důležité).
Pro tentokrát nepřináším žádný sloh, ale krátký článek na připomenutí Vánoc.


Jako každý rok se letos pořádala třídní besídka. Bohužel od našeho nástupu na 2. stupeň naše besídky pomalu a jistě upadaly. V roce 2011 to dopadlo tak, že jsme 4 hodiny seděli a nic nedělali. Letos jsme se toho společně s mou spolužačkou (za což jí patří velký dík) ujaly.
Jak to dopadlo?
Řekla bych, že to byla jedna z nejlepších besídek, co jsme kdy měli. Hrály se Activity, kluci si dali pokerové tour, koukalo se na film, rozdávali dárky a hlavně se jedlo a pilo. A proč hlavně? Nýbrž pití byl velký dostatek (Fanta, Kinley, Kofola, džusy, voda, čaj, Rychlé špunty) a po jídle (slaný dort, cukroví) se také jen zaprášilo. Postaraly jsme se i o nějakou tu výzdobu.

Bohužel vám mohu nabídnout pouze fotky z přípravy výzdoby a nekvalitní fotku slaného dortu. Při besídce jsem neměla možnost fotit.

Za rozměry fotek se i tak omlouvám, nejdou mi zmenšit tak jak bych chtěla v úpravě článku, musím zadat rozměry.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 David Pavel Bachmann David Pavel Bachmann | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 21:50 | Reagovat

Taky přeju hodně zdraví, štěstí, lásky, kamarádství a všeho, co je pro tebe důležité!
Vánoce mám hrozně rád a už teď se těším na další. Jako věřící je slavím, co by narozeniny Ježíše Krista. Tím důležitější a hezčí pro mě jsou.
Zrovna jsme s Markétou oba nemocní. Já už jsem antibiotika dobral, ale Markéta teprve začala. Má to tu výhodu, že nemusíme nic dělat a celou noc můžeme koukat na Eurosportu na tenis. Spíme, jíme, koukáme na tenis a  máme se vlastně docela dobře.

2 Lydie Lydie | 18. ledna 2013 v 13:46 | Reagovat

Pěkně napsaný článek.Na tvůj blog jsem zašla náhodou od Davida P.B. :-) Od mé poslední vánoční besídky uplynulo víc jak 50 let.Tak jsem také vzpomínala - přivezla jsem krásný smrček z našeho lesa.Bydleli jsme na samotě - do školy se jezdilo 7 km autobusem.
Tolik rozmanitého pití tenkrát nebylo.Měli jsme nějaké cukroví, co kdo přinesl. Ten rok se nikde moc nepeklo - nebylo před vánocemi k dostání máslo ani tuk na pečení - stála se fronta - dávali jen 1/4 kg na osobu.Nám dětem to ani moc nevadilo-měly jsme radost z každé maličkosti.Také na stromek se nedávala kolekce, ale doma dělaná čokoláda-balená do staniolu......no ale  to určitě víš od babičky-možná spíš prababičky.

3 Caroline Caroline | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 15:50 | Reagovat

[2]: Jsem moc ráda za vaši návštěvu. Od prababiček moc nevím, nýbrž jsem jednu nezažila a druhou jen jako malé dítě, ale od babiček jsem pár příběhů slyšela. Doufám, že stejně jako vy jednou budu takhle vzpomínat i já.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Moje oblíbené blogy:

Podporuji:
Postcards Exchange